ZDROWE ODŻYWIANIE

- wyniki konkursu na plakat

            18 marca br. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat „Zdrowe odżywianie”, którego organizatorem było  Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka.

            Obecnych przywitała dyrektor przedszkola Józefa Mazurkiewicz i dyrektor CEN - Stefan Turowski. Wśród zaproszonych gości była  także radna Rady Miejskiej Barbara Grygorcewicz, pomysłodawczyni miejskiego programu „Zdrowo jesz, lepiej żyjesz” oraz Joanna Torbińska – inspektor Wydziału Edukacji przy Urzędzie Miejskim w Koszalinie, która jednocześnie była przedstawicielką jury konkursu.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci zasadami zdrowego stylu życia, w szczególności tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem.  Na konkurs wpłynęło 17 prac z czternastu koszalińskich przedszkoli. Przedszkola biorące udział w konkursie: 3,9,10,11,12,13,14,16,19,21,22, 34,35, Intergracyjne.

 

Podstawowym kryterium oceny była zgodność z tematyką. Prace oceniano w dwóch kategoriach: grupowa i indywidualna.

Wśród laureatów znaleźli się:

• Hanna Hycka – przedszkole nr  34
• Zosia Wilman – przedszkole nr  10
• Anna Zawiska – przedszkole integracyjne
• Gabriela Plichta, Oliwia Zielińska – przedszkole nr  16
• Wiktor Szebrowski, Szczepan Kaczanowski, Maciej Kania – przedszkole nr  12
• Milena Kawka, Szymon Tarkowski – przedszkole nr 22
• Dominika Ignasiak, Aneta Pukiewicz, Nikola Zychowska – przedszkole nr 9
• Malwina Błasińska, Martyna Wróblewska, Jagoda Grońska, Natalia Krzemińska – przedszkole nr  11

Gratulujemy autorom nagrodzonych prac. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie.

 

Wystawę wszystkich zgłoszonych prac można oglądać w Centrum Edukacji Nauczycieli w sali nr 14.